Yönetim Kurulu Mesajı

Köseoğlu Grup; dinamik ve etkin bir ekip çalışmasıyla maden ve inşaat sektöründe güvenilir, çağdaş teknolojileri kullanan, konusunda uzmanlaşmış, kalitesini sürekli yükselten, işverenin beklentilerini zamanında ve sorunsuz karşılayan bir müteahhitlik firmasıdır.

Grubumuz gerçekleştirdiği madencilik, dekapaj ve alt yapı projelerinde çevreyi korumak ve doğal kaynaklara zarar vermemek için etkin bir çevre politikası oluşturmuştur. Bu politika doğrultusunda grup teknik ve ekonomik açıdan mümkün olan tüm çevre yönetmeliklerini en hassas şekilde uygulamaktadır.

28 yıldır üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmiş bulunmaktayız. Şu ana kadar 300 milyon m3’lük toprak hareketini, birçok alt yapı, toprak işi ve madencilik projesini uzman ekibimiz ve modern makine parkımız ile tamamlamış bulunmaktayız.

Kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimseyerek, işveren memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktayız. Değişen ihtiyaçlara ve pazar koşullarına hızla uyum sağlayarak, taahhütlerimizi kusursuz ve zamanında yerine getirmekteyiz.

Hedefimiz; dünya kaynaklarını verimli kullanabilen, insan hayatını kolaylaştıran akılcı işleri tasarlayıp uygulayan firmalar arasında en çok tercih edilen olmaktır.

                                                                                                                                                                                                                                           Köseoğlu Şirketler Grubu

                                                                                                                                                                                                                                                      Yönetim Kurulu

Copyrights © 2024 & All Rights Reserved by Model Master.